Ürün Değiştirme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden ve ürün barkodu/etiketi çıkarılmamış halde teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde değiştirebilirsiniz.

Ürünü değiştirmeden önce değiştirme nedeninizi belirterek fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile iade@ofisekibi.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl değiştirebileceğinizi size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün size teslim edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. 

Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan iade@ofisekibi.com e-mail adresine gönderildikten sonra, yetkililerimiz en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili iade@ofisekibi.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün yenisi ile değiştirilecektir;

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.