Ofisekibi Hakkında

Firma Ünvanı : Accas Kurumsal Tedarik Hizmetleri LTD. ŞTİ

Vergi Dairesi : Esenyurt
Vergi Numarası : 0040506400
Ticari Sicil No : 23610-5
Mersis No : 0004050640000010

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ofisekibi, KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların gıdadan temizlik malzemelerine, kırtasiyeden teknolojiye kadar tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneği sunan Türkiye 'nin en kapsamlı online alışveriş platformudur.

 

Hedeflerimiz

Kalitede, hizmette,müşteri ve personel ilişkilerimizde daima iyi olma, samimiyetten ve kaliteden ödün vermemek,yıllardır inşa edilen kurum kültürümüzle ters düşmemek bizim nihai hedeflerimizden birisidir.

Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu canlı tutmak amacındayız. Herkesin ortak bir noktada buluşacağı samimi bir kurum olarak konumlandırmayı ve bu mevcut durumu sürdürmeyi kurum felsefemiz haline getirmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Her geçen gün değişen ve gelişen, global bir köy haline gelen dünyada meydana gelen değişikliklerden, gelişmelerden ve teknolojik gelişmelerden geri kalmamak, içinde yer aldığımız, etkin olduğumuz iş alanında kendimizi sürekli daha çok geliştirmektir.

Değişen dünyayla birlikte tüketim alışkanlıkları ve tüketim ürünleri farklılık göstermeye başlayan müşterilerimizin beklentilerine uygun bir şekilde cevap verebilmektir.